DOT S    (DOT SEAL) Kaynak Makinesı
DOT SC (DOT SEAL&CUT) Kaynak ve Kesme Makinesı

Yeni bir ürün piyasaya sürmeden önce yapacağınız ön çalışmalarda DOT serisi makinalarımız en yakın çalışma arkadaşınız olacaktır. Ürününüz için kullanacağınız ambalajın niteliklerini, hammaddesini,  büyüklüğünü, sunum şeklini tespit etmek için deneme/test üretimleri yaparken DOT Pratik Kaynak  Makinelerimiz en uygun seçimdir. Son derece ekonomik, kullanımı kolay, taşıması kolay, temizliği sorunsuz DOT makinelerimiz gıda ambalajında sizi doğru sonuçlara ulaştıracaktır.

Uluslararası sertifikalara sahip DOT Pratik Kaynak Makinemizle küçük ölçekli üretimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

DOT SC ünitelerimiz birkaç makinenin yaptığı işlemi tek çatı altında toplamaktadır. İhtiyacınıza göre sadece kaynak yapan DOT Seal veya kaynak işlemiyle birlikte aynı zamanda kesim de yapabilen DOT Seal & Cut modellerimizden birini tercih edebilirsiniz.

DOT-SC 10 mm den 100 mm ye kadar farklı derinliklerde, tek veya çok bölmeli tabak kullanımına olanak sağlar. Sadece bir personel kullanarak günlük 2000 kadar ambalaj hazırlayabilirsiniz.

Hijyen ve temizliği kolaylıkla yapılabilen DOT-SC, yer kaplamayan kompakt yapısıyla ambalaj işlerinde en uygun çözümlerimizden birsidir. Paslanmaz çelik ve döküm malzeme ile üretilmiştir.

DOT-SC, yalıtımlı kaynak yaparken, kenardaki fazlalıkları temizleyen ve artık bırakmayan özelliği sayesinde müşterinize temiz ve düzgün görünümlü ürün sunmanızı sağlar. Ön çalışmalarınızda hata payınızı azaltır, gerçek sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

Başlangıç seviyesi çalışmalarda, ürünlerinizin pazar potansiyelini, ürün/ambalaj/tüketici ilişkisini DOT-SC ile test edebilirsiniz.

DOT-SC ile maliyet ve doğru gramajlama tahminlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

DOT-SC ile hem sıcak hem de soğuk servise uygun ambalaj malzemeleri ile ürünlerinizi en kısa zamanda müşterinize güvenle olarak ulaştırabilirsiniz.

DOT-SC düşük bütçeyle yüksek kalitede ambalaj yapmanızı sağlar. 

 

En son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr