APACK MİSAFİRLERİ

Nisan ayını da yoğun toplantılarla geçirdik.

2015 yılına, geçen yıla oranla artan oranda proje çalışmaları ile başlamıştık. Geçen yıllarda tırnaklarımızla oluşturduğumuz iletişim ağımız artan oranlarda meyvelerini vermeye başladı.  Nisan ayını da pek çok yeni proje ortağımızı ve fikir almak isteyen yatırımcılarla yaptığımız toplantılarla dolu dolu geçirdik. Son birkaç aydır özellikle Ortadoğu ve Arap dünyasıyla bağlantılarımız arttı. Arap Yarımadası'nda ekonomik dengelerin kurulduğu, hayatın normalleştiği şu günlerde doğal olarak ekonomik faaliyetler de arttı. Yaşam normal seyrine dönünce insanlar da buna uygun davranış modeli sergiliyor. Yatırımcılar daha rahat paralarını ortaya çıkartıyor. Yeni projeler için yatırım yapmaya cesaretleri artıyor. 

İşte son günlerde kahvemizin tadını merak eden misafirlerimiz.

 

Sırbistan - Makedonya ve Kosova bölgesinde kendilerine yatırım olanakları arayan dostlarımıza kendileri açısından tatmin edici bilgiler verdik ve elimizden geldiğince yol gösterdik. Yakın zamanda projelerimiz kağıttan gerçeğe dönüşecek.

 

 

Dubai Bayiimiz Anand, Bahreyn'de et işiyle uğraşan müşterileriyle birlikte fabrikamızı ziyaret etti. Özellikle Performa serisi tam otomatik thermoform ambalaj hatlarıyla ilgilenen Bahreyn'li yatırımcılar ile projelerini masaya yatırdık ve olası stratejileri tartıştık. Sohbetimiz Ali Bey'in muhteşem Osmanlı yemeklerinin sunulduğu butik işletmesinde tatlıya bağlandı.

 

 

 

Son günlerde ağırladığımız bir başka konuğumuz, Ürdün'de çerez zinciri bulunan uğraşan müşterisini İstanbul'a getiren Ürdün bayimiz Sn. Thaer ALZUBI. Kuruyemiş, kurugıda ve çerez konusunda uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz deneyimlerimizi kendileriyle paylaştık. Elbette ülkemizin iklim, lojistik ve üretim koşullarıyla Ürdün bölgesinin koşulları oldukça farklı. İşte ortaya konulan proje çözümlerinde bu ayrıntı bütün gıda işleme sürecini etkiliyor. Bölgeyi ve koşullarını iyi tanıyor olmamız bölgedeki müşteri portföyümüzü arttıran en önemli etken.

 

 

 

Memleketlimiz, Bayramiç'li çılgın yatırımcı dostumuz Dr. İrfan Ünal, taa Malezyalarda ekmek parası peşinde. Bölgenin zengin baharat  ve florasını ülkemizin gerçekleri ve Avrupa piyasasının ihtiyaçları doğrultusunda çok iyi değerlendirerek, Malezya'da gıda aromaları konusunda çalışmalar yapıyor. Biz de kendisini osmanlı mutfağının eşsiz aromasına davet ettik.

 

 

 

Bu yıl özellikle thermoform konusuna çok emek verdik. Yeni deneyimlerimizle birlikte makinelerimizi de geliştirdik. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı özellikler ekledik. Değişik gramaj ve boyutlarda peynir ambalajı konusunda projeler gerçekleştirdik.

 

Kahvemizin hatırı bitmez. Sohbete her zaman bekleriz.

APACKEn son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr