DÜNYANIN EN UCUNDAYIZ

Apack makineliri dünyanın en uç noktasında çalışıyor.

 

  

 

APACK, dünyanın en önemli kaşiflerinin zorluklar içinde keşfettiği, ulaşımı zor, ekonomisi sıkıntılı, yaşam biçimi bizlerden çok farklı yerlere ulaştı. Afrika bunlardan birisi. Afrika'nın en ucu Cape Town'a gittik. Dalgaların hiçbir zaman dinlenmediği, İpek Yolu'na alternatiflerin arandığı zamanlar korkusuz kaptanların zorlukla geçebildiği Fırtınalar Burnu burası. Ama insanların hevesi kırılmasın diye Ümit Burnu diye güzel bir isim takmışlar. Dalgaların ev boyunda olduğu görünce, nasıl olmuş da gemilerle buradan geçebilmişler diye hayret ediyor insan.

APACK, son yıllarda Afrika ülkelerine de ambalaj makineleri pazarlıyor. Elbette bölgedeki müşteri portföyüne ulaşabilmek ve makinelerimizi devreye sokabilmek için aşılarımızı olduk (!) ve yola koyulduk. Nijerya ve Güney Afrika'da bakir bir pazar yatırımcıları bekliyor. Ekonomi ve siyasi yapıları dengeli olmasa da, bölge insanı kendi koşullarında yaşamak zorunda. Yatırımcılar kendi ölçülerinde fabrikalar kuruyor, üretim yapıyor. Gıda hayatın vazgeçilmezi. Bir şekilde modern dünyanın peşinden yol alıorlar.

APACK'ın hedefleri içinde Afrika Pazarı'nda da yer almak vardı. Bu sene iletişim emeklerimiz boşa gitmedi, hayatın hiç de kolay olmadığı dev kıtada APACK tabelasını kaldırdık.

 En son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr