FARKI FARK EDİN

Ambalajınızın nasıl görünmesini istersiniz?

Yukarıdaki fotoğraf sizce nedir? Gözenekli taş yüzey? Ay yüzeyinin görüntüsü? Hava kabarcıklı naylon?

Hayır. Hiçbirisi değil.  Yukarıdaki fotoğraf yatırımın boşa gitmesidir. Yukarıdaki fotoğraf marketten iade edilen ürününüzdür. Yukarıdaki fotoğraf  müşterinin size sırt çevirmesidir, iflastır. Yukarıdaki fotoğraf yanlış malzemeyle üretilmiş bir ambalajdır. Yukarıdaki fotoğraf Dimyat'a pirince giderken eldeki bulguru yitirmektir.

Müşterilerimize, danışmak için bizi seçenlere proje başlarında ilk söylediğimiz söz tasarrufun nerede yapılıp nerede yapılamayacağını bilmek gerektiğidir. Ambalaj kapatma filmi ve tabak seçiminde ürününüzün niteliğine göre bir KIRMIZI ÇİZGİ vardır. Bunun altına inilmez. İnildiğinde tasarruf diye yapılmak istenen ekonomik eylem zarara ziyana dönüşür.

Isıyla bağlantısı olan bütün ambalajlarda müşterilerimize mutlaka antifoglu film kullanmalarını öneriyoruz. Bakın aşağıdaki fotoğraflarda antifoglu film kullanılan ambalaj ile antifogsuz film kullanan ambalaj nasıl görünüyor. 

 

Antifoglu film içindeki ısı değişiminden dolayı oluşan buğulanmayı ortadan kaldırıyor. Oysa antifog katmanı olmayan film türleri ile kapatılan ambalajların içini görmek mümkün değil. İçindeki ürün bozulmuş algısı oluşturan bu tür tehlikelerden kaçınmak için mutlaka ürününüzün niteliğine göre tabak ve film seçimi yapınız. APACK konuyla ilgili bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşmaya hazırdır. 

 

    

 En son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr