AMBALAJ MAKİNECİLERİ DERNEĞİ BİR ARAYA GELDİ

Dernek Üyeleri Kaynaşıyor

AMD (AMBALAJ MAKİNECİLERİ DERNEĞİ) geçen hafta üyeleriyle haftasonu kahvaltısında bir araya geldi. Profesör Dr. Metin Yerebakan'ın  sunum yaptığı toplantı oldukça yararlı sonuçlar doğurdu. Sabah 09.00 da başlayan kahvaltıda katılımcı üyeler tanıştı, kaynaştı. Sorunlar dile getirildi, deneyimler paylaşıldı. Nasıl yapmalı sorusuna pek çok cevap verildi.

  

Kahvaltıdan sonra sunumuna başlayan değerli Metin Yerebakan, hem bir makine mühendisi hem de sektörde faaliyet göstermiş bir yatırımcı, üniversitelerde eğitmen, büyük firmaların danışmanı olarak yılların deneyimini bizlerle paylaştı, sektörümüzü değerlendirdi, çözüm önerilerinde bulundu. Hoş sohbet ve tatlı dilli hocamızdan oldukça yararlı bilgiler aldık.

 

 

Daha sonra APACK Genel Müdürü Muharrem Demir, sektörümüzle ilgili birtakım önemli konulara parmak basan küçük bir anlatım gerçekleştirdi. Muharrem Demir'in anlatımı sonrası katılımcılar kendi düşüncelerini ve deneyimlerini anlattı, sorunlar ortaya kondu, derneğin çalışmalarıyla ilgili birtakım öneriler sunuldu.

  

Giderek yükselen çizgisiyle AMD, sektör çalışanlarına, yatırımcılara  ve son kullanıcılara yönelik atılımlar yapma konusunda projeler planlıyor. Üniversitelerle işbirliği içinde sektörün kalite çıtasını yükseltmeyi hedefleyen dernek ile APACK'ın hedefleri örtüşüyor. APACK  ülkemizdeki bu önemli yapılanma içinde bulunmaktan gurur duymaktadır.

 En son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr