AVRASYA AMBALAJ FUARI 2015

Büyük Fuarda İkinci Gün

Gerek kurulum alanı ve gerekse ziyaretçi ve katılımcı sayısı dolayısıyla Avrupanın en büyüklerinden olan Avrasya Ambalaj Fuarı ikinci günü de sona erdi. İlk güne oranla neredeyse 3 kat fazla ziyaretçinin gezdiği fuarımızdan ikinci gün izlenimlerini aşağıdaki linke tıklayarak veya fotoğraf sayfamıza giderek izleyebilirsiniz. Kimbilir belki kendinizi orada bulabilirsiniz. 

 

Yağmurlu bir Cuma günü olmasına rağmen sabahın ilk saatlerinden itibaren tur otobüsleri birer birer kapıya fuar kapısına dizildi. Fuar bölgesinin simgesi kulenin neredeyse yarısı görünmüyordu. Bu soğuk ve yağmurlu günde ziyaretçilerimiz bizi yalnız bırakmadı. Kore, Çin, Hindistan, Arap ülkeleri, Balkan Ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Kuzey Kıbrıs'tan vatandaşlarımız, Yunan dostlarımız fuardan içeri girmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

 

Gerek randevulu, gerekse randevusuz gelen misafirlerimiz standımızı renklendirdi. Yerli bir firmanın standımıza yaklaşarak "bu makineleri nereden ithal ediyorsunuz? Almanya mı İtalya mı?" diye sormasıhem üzüldük hem de sevindik. Demek ki üretim standartlarımızı Avrupa seviyesine çıkartmayı başarmışız.

 

Ziyaretçilerden bir kısmı da randevulu olarak bizimle buluşan ve yurt dışında acentalığımızı yapmak isteyen adaylardı.

Keyfili bir ikinci günde bizi en çok sevindiren ise Sakarya Üniversitesi Gıda Mühendisleri öğrencilerinin, eğitimcileri eşliğinde standımızı ziyaret etmeleriydi. Genel Müdürümüz Muharrem Demir, karşısında öğrencileri görünce, ayaküstü kısa bir ambalaj dersi verme fırsatını kaçırmadı.

 

Bu arada üyesi olduğumuz Ambalaj Makinecileri Derneği'nin de fuarda standını sizlerle paylaşalım.

 

 

Daha 2 gün buralardayız. Kahvemizi içmeye bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 En son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr