ACI KAYBIMIZ

Kıymetli İnsan Muharrem Demir'i Sonsuzluğa Uğurladık.

Karşınıza APACK olarak sunulmuş herşeyin altında alınteri ve imzası bulunan güzel insan için bu yazıyı yazmaya bilgisayarın başına oturdum. Klavyenin her tuşu parmaklarımı yakıyor. Yazıyı defalarca yazdım sildim. Kurumsal bir duyuru yazmaya içim elvermedi. Bu dostumuz Muharrem için haksızlık olurdu. 

Çanakkale Bayramiç'te kocaman yürekli iki  çocuk, koca çınarın altında oturup gelecek hayalleri kuruyordu. Köylerinin ilk üniversite mezunları oldular. Rüyalarının peşinde İstanbul'a geldiler. Hayallerini APACK adı altında gerçeğe çevirdiler. Anadolu insanının binlerce yıllık yaşam kültürünü temel aldılar. APACK'ı bir dost meclisi olarak şekillendirdiler. Hepimiz yemeğimizi aynı sofrada yedik. Acımızı da sevincimizi de paylaştık. Bu iki kocaman yürekli ve cesur genç APACK'ın ruhunu oluşturdu.

 

Bugün bu iki gençten birisi arkasında devasa bir boşluk bırakarak aramızdan ayrıldı. Değerli dostumuz, arkadaşımız, kardeşimiz, dert ortağımız Muharrem Demir'i talihsiz bir trafik kazası sonucu kaybettik. Muharrem'in seyahatleri ve paylaşımları sektörümüzde pek çok kişiye ışık verdi. Böyle güzel bir seyahatin dönüşü bizi üzüntüye boğdu. Aynı araçtan yaralı olarak kurtulan John Bey'e sevininken, 12 günlük yoğun bakım mücadelesini kazanamayan Muharrem Bey'i 5 Ocak 2017 sabahı kaybettik.

Acı haber tez yayılır derler. Sosyal medya ve facebook sayfasına taziye mesajları yağdı.Bayramiç'teki cenaze namazına ve Işıkeli köyündeki aile mezarlığına defnedilmesine çok büyük bir kalabalık eşlik etti. Kötü hava koşullarına rağmen dostları, arkadaşları onu uğurlamaya koşarak geldi. Ne çok seveni olduğunu orada bir kez daha gördük. Hepimiz helalliğimizi verdik. Yüreğimiz burkularak Onu doğduğu köyün topraklarına teslim ettik.  

Üzüntümüz kelimelere sığmıyor. Eksikliğini her soluk alışımızda hissediyoruz. Artık her sabah posta kutunuza onun mailleri düşmeyecek. Bilgi ve deneyim paylaşımlarını alamayacağız. Oluşturduğu büyük haberleşme ağını nasıl südrürebiliriz bilmiyorum.  

Allah önce eşine ve çocuklarına sonra da bize sabır versin.

Yüreğimizin bir köşesi hep Ona ait kalacak.En son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr