APACK'TAN HERKESE KUCAK DOLUSU TEŞEKKÜR

 

Hiç tanışmadığınız, elini sıkmadığınız, birlikte çay içmediğiniz bir insanı sevebilir misiniz?

Evet sevilebiliyormş.

Muharrem Demir bize bunun açık bir kanıtını sundu. Kıymetli dostumuzun vefatının ardından bizleri arayan, taziye mesajları yollayan, üzüntümüzü paylaşan herkese kucak dolusu teşekkürlerimizi sunuyoruz. Dünyanın dört bucağından, hatta bir kısmını hiç tanımadığımız kişilerden mesajlar aldık. Bu geri dönüşlerin hiçbiri sıradan bir başsağlığı şeklinde değildi. Herkes, tanıdığınca, bildiğince Muharrem Bey ile olan yaşam paylaşımının etkisiyle yüreğindekileri dökmüştü satırlarına. Telefonla arayanların sesindeki burulma açıkça hissediliyordu.

Kıymetli dostumuzu, doğduğu köyün muhteşem doğasına teslim ettik.  O soğuk ve yağmurlu kış günü omuzbaşımızda duran yüzlerce insan,  Muharrem Demir’in yeri doldurulamaz anısı için kalkıp buralara gelmişti.     

APACK ailesi olarak bizleri bu üzüntülü anımızda yalnız bırakmayan dostlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Ve yaşam devam ediyor.

APACK,  Muharrem Bey’in yıllarını vererek oluşturduğu stratejiyle sektörümüze değer katarak varlığını sürdürecek. Herkesin özendiği ve içinde olmak için can attığı iletişim ağını da yaşatacağız.

APACK dostlarına bu yaşamı bizlerle paylaştıkları için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Hep birlikte ülkemize değer katmaya devam edeceğiz.En son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr