CARTOMAP® CALIŞMALARIMIZ SON AŞAMASINDA

Yüksek Nitelikli Karton Ambalajlarımız raflarla buluşuyor.

Uzun zamandır gerek iç piyasa koşullarıyla gerekse dış piyasaların dinamikleriyle karton ambalaj üzerinde MAP (Modifiye Atmosferli Ambalaj Teknolojisi) uygulama çalışmaları yapıyoruz. Zaten pek çok çalışmamızı sizlerle de bilgi olarak paylaşıyoruz.

2016 yılında hereflediğimiz nihai sonuçlara ulaştık. Pekçok farklı teknoloji kullanarak hazırladığımız materyallerde test uygulamaları yaptık. Binlerce tabak ve yüzlerce metre değişik nitelikte film harcadık. Bu da epeyce AR-GE harcaması demek. Kartonu farklı katlama teknikleriyle tabak haline getirdik. Doğrudan şekillendirilmiş karton tabaklar kullandık. Tabakların hava ve sıvı kanalları üzerinde simulasyonlar denedik. Isıya ve basınca dayanıklılıklarını test ettik. Farklı malzemelerle lamine edilmiş karton tabakları yine farklı katmanlardan oluşan üst filmler ile yapışma ve sızdırmazlık testlerine soktuk.

Bugün artık iç rahatlığıyla raflarda  son tüketiciyle buluşabilecek yüksek nitelikli karton tabakları müşterilerimize sunmaya başladık.

-40-+200 °C arasında MAP ambalaja uygun, üzerine istenildiği gibi baskı ve renklendirme yapılabilen, fırına ve mikrodalgaya dayanıklı farklı şekil ve boyutlardaki carton ambalajlarımızı piyasa ile tanıştırdık.

Özellikle et ürünlerinde çok olumlu ve yüksek nitelikli sonuçlara ulaştık. Çiğ olarak ambalajlanan et ürünlerini fırında pişirerek doğrudan servise sunulur hale getirdik.

APACK olarak Karton ambalaja sınıf atlattırıyoruz.

 

Farklı bir soluk ile ürünlerinizi son tüketiciye ulaştırmak isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.En son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr