FOTEG AMBALAJ FUARI

Bir Fuar Daha Bitti

 

Geçen hafta içinde İstanbul CNR Fuar Merkezi'nde düzenlenen FOTEG  13. Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı ziyaretçileriyle buluştu. 500 ün üzerinde yerli ve yabancı firmanın katıldığı ihtisas fuarı oldukça verimliydi diyebiliriz. Fuar zamanlamasının kötü tarafı İran ve çevresinde bayram günlerine denk gelmesiydi. İranlı iş adamları da tatili tercih etmişlerdi kuşkusuz. Yine de en yoğun ziyaretçi profili Arap dünyasındandı.

Ulaşım konusunda TÜYAP'tan daha elverişli olan fuar, adı üzerinde "ihtisas fuarı" olduğu için öyle kuru kalabalıktan uzak bir ziyaretçi profiline sahip. Bölge ahaliden, aşure dökmek için boş ambalaj tabağı isteyen teyzeler yoktu en azından. 

600'e yakın firma sahibi veya yetkilisini standımızda ağırlama onuruna eriştik. Bir kısmı daha önce de birlikte projelere imza attığımız dostlarımızda bir kısmı ise ilk defa tanıştığımız sektör paydaşlarıydı.   

 

 

Bizim için zor olanı, bu yıl ilk kez Muharrem Bey'siz bir fuara katılıyor oluşumuz. Ama O'nun varlığını hep zaman yanıbaşımızda hissediyoruz.   

 

 

Sektörel branşlarda eğitim görem öğrencilere desteğimiz sürüyor. Üniversite öğrencileri her zamanki gibi standımızı ziyaret etmeyi ihmal etmediler.

 

 

4 gün süren fuarda, perFORMA termoform makinemizi, autoMAP100mini tam otomatik tabak kaynak makinemizi, firmamızın amiral gemisi MAP25 yarı otomatik tabak kaynak makinemizi ve DOT-SC masaüstü tabak kaynak makinemizi tam fonksiyonlarıyla çalışır halde.fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunduk.  Kendi ürünlerini getiren ziyaretçilerimize deneme üretimi yaptık. 

Avrupa,  Arap Dünyası ve Türki Cumhuriyetlerdeki  temsilicilerimiz de fuarda bizlerle birlikte bulundu. Makinelerimiz ile ilgili son gelişmeleri yerinde inceleme fırsatı buldular, makine eğitimlerini güncellediler. 

 

 

Ziyaretimize gelen bütün sektör paydaşlarımıza gönül dülusu teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Çayımız her zaman demli, sohbetimiz bakidir.

 

 

 

 

 En son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr