ÇEREZ VE KURUYEMİŞ

Keyifli alışkanlıklarımız sağlıklı ambalajlarda

Ülkemiz mutfağının zenginliği ile dünyanın hiçbir mutfağı boy ölçüşemiyor. Mutfağımızın süsü mezeler ve kuruyemişler konusunda da mönümüz çok zengin. Bundan dolayı hem mezelerimizin hem de kuruyemişlerimizin ambalajı konusunda sürekli çalışıyoruz, projeler üretiyoruz.

İşte bazı örnekler

 

Kuruyemiş, çerez ve benzeri ürünler konusunda Anadolu topraklarının binyıllara uzanan bir geçmişi var. Sadece ülkemizde yetişen çok değerli kuruyemiş ürünlerimiz var. Bu çok kıymetli ürünlerimizi ne yazık ki uzun yıllar sadece tarla ürünü olarak iç ve dış pazara sunduk. Son dönemlerde gelişen ekonomik faaliyetlerimiz sonunda artık ülkemizin bu nadide ürünlerini daha katma değerli olarak iç ve dış piyasaya sunuyoruz. Bu sunumun çeşitliliği sadece hayallerimizle sınırlıdır. 

 

Endüstriyel gıda sanayimiz gerek global etkiler gerekse iç pazarın dinamikleri ile son birkaç yıldır ciddi bir değişim içinde. Tabiki bilinçlenen nihai tüketicinin verdiği tepkileride unutmamak gerekir ki bugünün vede yarının resmini iyi analiz edebilelim.

 

Fındık, Kayısı, Antep Fıstığı, Yer Fıstığı, Ceviz, Ay Çekirdeği, Kabak Çekirdeği, Leblebi, Hurma ve daha pek çok kuruyemiş ve kurumeyveyi; ürünlerin besin değerlerini ve tazeliğini koruyan, uzun raf ömrü sağlayan ambalaj çözümleri üretiyoruz.

 

Taze/Kuru gıda endüstrisinde değer katmanın kaçınılmaz bir gerçek olduğunu görebildiğimizde yapılacak çalışmalar için bir eylem planı hazırlayıp profesyonel bir ekip ile yola çıkmanın tam zamanı olduğunu düşünüyoruz.

 En son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr