ASD GELENEKSEL İFTAR TOPLANTISI

Muharrem Demir Unutulmadı

 

Haziran'ın Ondördünde Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) nin iftar davetini aldık. Sağolsunlar hem  davetiye yolladılar hem de  bizzat aradılar. Point Otel'in büyük salonunda sektörün kendini kanıtlamış dev firmalar, duayen yatırımcılar, bu büyük camiada bulunmaktan gurur duyan küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri yerlerini aldı.

ASD nin yeni yapılan kurulunda başkan seçilen Zeki Bey, derneğin kısa bir faaliyet raporunu sunduktan sonra yeni katılan firmalara plaketlerini verdi. Her masada samimi ve hoşsohbet bir ortam vardı. Kimisi hazır karşısında deneyimli sanayicileri bulmuşken dertlerini ortaya döküp akıl danıştı; kimisi ders niteliğinde başından geçenleri anlatarak diğerlerini uyardı, kimisi ekonomik dünyanın yeni açılımlarını paylaştı, kimisi yeni fikirlerin ipuçlarını diğerleriyle paylaştı.

 

APACK olarak bizi gururlandıran ve duygulandıran, yeri doldurulamaz kıymetli dostumuz Muharrem'in bu büyük camiada da övgüyle ve hasretle anılmasıydı. Geçen günlerde üyesi bulunduğumuz AMD (Ambalaj Makinecileri Derneği) gibi Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) de Muharrem Demir anısına bir plaket sundu.

 

 

 

Böyle nezih bir ortamda bulunmaktan ve bu güzel insanlar ile birlikte iftarımızı açmaktan çok memnun olduk. Muharrem dostumuza layık görülen bu anma, çok çalışırsanız ve iyi şeyler yaparsanız unutulmayacağınızın bir kanıtı olarak ofisimizin baş köşesinde yerini aldı.  

 

Hem Muharrem Demir, Hem de Abdullah Bey ile kaderbirliği yapmış olan kıymetli dostumuz Mustafa Kasapoğlu (MARİPAK) ile iftarda yine yan yanaydık.

 

 

İftar öncesi akademik rüzgarlardan yararlandık. İTÜ Kimya Bölümünden Prof. Dr Nurseli Hocamız ve eşi aramızdaydı.SEM Plastik'ten Yavuz bey de bizi yalnız bırakmadı.

 

 

Yine iftar öncesi ayaküstü piyasaları değerlendirdik. Mustafa Tacir (SÜMER Plastik), ve AMD Başkanı Cem Büyükcıngıl (KERAMİK) 

 

Naci Bey'in (DOLMAK) inşaat maceraları masamıza renk kattı. 

 

 

Prof.Dr Emre ALKİN, iftar sonrası hem dünyanın hem de ülkemizin ekonomik seyrini keyifli bir sunumla bize anlattı. Pek çok konuşmacının kaçındığı soru-cevap bölümünde kendisine dernek üyelerinden ilginç sorular geldi.

 

 

 En son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr