APACK Suudi Arabistan'da

APACK yeni yılın hemen başında Arap dünyasının nabzını tutan önemli bir fuara katılıyor. Saudi Print-Pack, Cidde'de ziyaretçilerini ağırlıyor.

27-30 Ocak 2019 da Suudi Arabistan'ın Cidde kentinde düzenlenen olan 16. Saudi Print&Pack fuarındayız. Bölge coğrafyasının önemli fuarlarından birisi olan Saudi Print-Pack, Arap dünyası ile iş yapan bütün sektörün cazibe noktası. Son yıllarda özellikle gıda alanında dünya standartlarında üretim yapmak için kolları sıvayan; gıda hijyeni ve sağlık standartlarında çıtayı yükseltmek isteyen arap dünyası, yatırımlarını yönlendirebilmek için deneyimli firmaların önünü açıyor.

  

APACK olarak biz de bu önemli fuardaki yerimizi aldık. Uzun yıllardır arap dünyası ile işbirliği içinde olmanın verdiği deneyim birikimiyle, ambalaj makinelerimiz ve ambalaj çözümlerimizle Arap yarımadasında pek çok firmaya çözüm ürettik. Halen de bu pazar ile olan bağlantımız sıkı bir şekilde sürüyor.

Arap ve Afrika dünyası ülkemizin bütün makinecilerine kaynak yaratacak kadar büyük bir alan. Doğru iş koşulları ve doğru ticaret ile ülkemiz için kazanç olacak bu alan üzerinde çalışmalarımız sürecek.

Saudi Print&Pack Fuarına bu sene autoMAP serisi tam otomatik makinelerimizden en küçük olanı olan autoMAP100Mini ile katıldık. Ülkemiz firmalarının toplu olarak temsil edildiği Türk Pavilyonunda, ülkemiz sanayiini tanıtmak ve Arap dünyası ile iş iliştkilerimizi geliştirmek için çok iyi fırsatlar elde edeceğimize eminiz.