GULFOOD EXPO Dubai 2017

Arap dünyasının en büyük fuarlarından bir tanesi olan Gulfood Manufacturing Fuarına katıldık. Bölgenin nabzını tutan fuar, gıda ambalajı konusunda hepimize yeni ufuklar ve pazarlar açacaktır. Sıcak iklimi nedeniyle gıda ambalajı ve gıda lojistik zincirlerinin uygun çözümlerine bölgede aşırı ihtiyaç duyuluyor. APACK gıda ambalajı çözümleri ve dünya standartlarında ambalaj makineleri ile uzun yıllardır bölgede hizmet vermektedir.

Ortadoğu Bölgesinin en büyük fuarı olan Gulfood Manufacturing 31 Ekim – 4 Kasım 2017 tarihleri arasında Dubai World Trade Centre da gerçekleşti.

APACK, her yıl olduğu gibi bu yıl da Gulfood Manufacturing 2017 de yerini aldı. Avrasya Ambalaj Fuarı'nın hemen ardından kapılarını açan fuarda Arap dünyasının nabzını tutmak için yer aldık.

Bölgenin nabzını tutan fuar, gıda ambalajı konusunda hepimize yeni ufuklar ve pazarlar açacaktır. Sıcak iklimi nedeniyle gıda ambalajı ve gıda lojistik zincirlerinin uygun çözümlerine bölgede aşırı ihtiyaç duyuluyor. APACK gıda ambalajı çözümleri ve dünya standartlarında ambalaj makineleri ile uzun yıllardır bölgede hizmet vermektedir.

Dünyanın büyük 3. fuarı olarak kabul gören etkinlik; gıda işleme, paketleme ve lojistik konularında çağdaş çözümler sunuyor. 1600'den fazla global tedarikçinin katılımıyla gerçekleşen olan Gulfood 2017, sektörün, üretim, kapasite ve otomasyon sorunlarına çözümler sunuyor. 

Ekibimiz ve dostlarımızla birlikte Dubai'nin kültürünü, yemeklerini keşfetmeyi de ihmal etmedik.