YENİ CNC TEZGAHIMIZ

Tayvan kökenli NEXUS firmasına özel olarak tasarlatarak ithal ettiğimiz CNC tezgah fabrikamıza ulaştı. Kurulum çalışmalarını en kısa zamanda bitirip hemen üretime başlamak istiyoruz. Bu CNC tezgahıyla birlikte makinelerimiz üç adede çıkacak.

Tayvan kökenli NEXUS firmasına özel olarak tasarlatarak ithal ettiğimiz CNC tezgah fabrikamıza ulaştı. Kurulum çalışmalarını en kısa zamanda bitirip hemen üretime başlamak istiyoruz. Bu CNC tezgahıyla birlikte makinelerimiz üç adede çıkacak. 7 TON ağırlığındaki CNC tezgahı oldukça pahalı olduğundan oldukça özenli ve dikkatli bir şekilde fabrikamıza yerleştirdik. 

Üretimini yaptığımız makinelerin çoğu parçasını kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Özellikle kaynak kalıplarının hazırlanmasında mikron seviyesinde bir ince işçilik gerekiyor. Yeni teknoloji CNC makinelerimizle 5000 veya 7000 serisi aluminyum üzerinde kalıp imalatımızı gerçekleştiriyoruz. Hammaddenin oldukça pahalı olduğu günümüzde tezgahlarda üretilen makine parçalarının hatalı üretimi büyük zararlara neden olabilir. Bu nedenle imalatın çok hassas gerçekleştirilmesi gerekmektedir.