Avrasya Ambalaj Fuarı

23-26 Ekim taarihlerinde Tüyap Fuar Alannında düzenlenecek olan 29. Avrasya Ambalaj Fuarı hazırlıkları sürüyor.

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, 23-26 Ekim 2024 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 29. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 

APACK olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da fuardaki yerimizi alıyoruz. Yeni nesil teknolojilerle ürettiğimiz yeni modellerimizi incelemek için ziyaretinizi bekliyoruz. Çok sayıda makine modelimizi işler halde fuar ziyaretçilerimizin beğenisine sunacağız.

Avrasya Fuarı geçen yıl Türkiye dahil 130 ülkeden 75 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırladı. Avrasya Ambalaj İstanbul, 1200’e yakın firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yaptı. 120 bin metrekare kapalı alanda 14 salonunun tamamında düzenlenen fuar yoğun ilgi görürken, katılımcı firmalar ve ziyaretçiler dört gün boyunca çok sayıda iş anlaşması imzalandı.

130 ülkeden 13.391 uluslararası ziyaretçi fuar için İstanbul’a gelirken, Türkiye içinden 61.665 ziyaretçi fuarda katılımcı firmalar ile bir araya geldi.

Toplam 75.056 ziyaretçiye ev sahipliği yapan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, RX Tüyap tarafından Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) iş birliğinde ve Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin (SEPA) destekleriyle düzenlendi.
Türkiye başta olmak üzere, Orta ve Batı Avrupa, Balkan, Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika’dan gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin karar vericileriyle buluşma, ticaret hacimlerini ve marka değerlerini artırma ve müşterilerle yüz yüze görüşme fırsatı yakalayan katılımcı firmalar, fuardan son derece memnun ayrıldı. 

Türkiye ve Avrupa'nın en kkapsamlı Gıda ve Ambalaj Fuarlarından birisi olan 29. Avrasya Ambalaj Fuarını kaçırmayın.